Pracownia

Pracownia

Pracownia Kolorama

Działamy od 2012 roku

Projekty wnętrz pracowni KOLORAMA były wyróżniane i wielokrotnie publikowane w prasie, w Polsce jak i za granicą. Możemy pochwalić się obecnością na stronach tak znanych tytułów jak CASA VOGUE, CORRIERE DELLA SERA, DESIGNBOOM, Architetura i Biznes,  BRYŁA.PL, GAZETA.PL

Pracownia Kolorama to autorska wizja jej założycielki i głównej projektantki Anny Kobyłki- Sachanowicz, która za namową przyjaciół otworzyła działalność w 2012 roku.

Anna Kobyłka – Sachanowicz
Absolwentka Politechniki Szczecińskiej wydziału Architektury i Urbanistyki w Szczecinie, w Polsce.  Absolwentka Kobenhavns Tekniske Skole na wydziale Constructing Architekt w Kopenhadze, w Danii. Politechniki
Stypendystką The Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Architecture (Królewska Akademia Sztuk Pięknych, Wydział Architektury) departament II, w Kopenhadze, w Danii

Jesteśmy obecni we wszystkich etapach projektu

Przed rozpoczęciem własnej działalności projektowej zdobywała szlify w trakcie szeregu warsztatów architektonicznych: OSSA [Ogólnopolskie Stowarzyszenie Studentów Architektury] oraz EASA [European architecture students assembly], kursów w Polsce, Danii, Chorwacji oraz praktyki zawodowej  min. BIG - BJARKE INGELS GROUP.
W pracowni działamy na przecięciu szeregu pól wiedzy teorii architektury, sztuki, technologii. Nasza praca nie ogranicza się jedynie do stworzenia dokumentacji projektowej, wychodzimy zza biurka, jesteśmy obecni we wszystkich etapach projektu.

Proste zasady

Zasada w naszych projektach jest prosta: mają one w przejrzysty sposób bez uprzedniej wiedzy na temat procesu projektowego, który za nimi stoi, pokazać jak się w nich poruszać, jak ich używać, jak w nich być. Od małych prywatnych, po większe publiczne przestrzenie staramy się szukać balansu pomiędzy materiałami, formami, kolorami ich relacją z otoczeniem.
Pracownia architektoniczno-projektowa Kolorama to doświadczony zespół -
Od 2012 roku zajmujemy się pełną obsługą inwestycji w zakresie projektu wnętrz – nasze prace rozpoczynamy od etapu koncepcji plastycznej, prowadzimy poprzez rozrys techniczny aż po nadzór autorski, zapewnienie ekip wykonawczych, rzemieślników i usługę „personal shopping”. Każdy etap naszych prac to uważny dialog pomiędzy oczekiwaniami Klientów a naszą wiedzą techniczną, plastyczną i doświadczeniem.

Co nas wyróżnia?

Kreatywność

Wysoka jakość

Komunikacja

Elastyczność

Masz pytanie?
porozmawiaj z ekspertem